Tiesioginiai skrydžiai į Ispaniją

Ne daug šalių gali lygintis su Ispanija. Karščiu ir aistra alsuojanti šalis, kasdien vilioja tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Atostogos Ispanijoje populiarios ne vien Europoje – į Ispaniją keliautojai traukia iš viso pasaulio. Ši šalis išsiskiria savo unikalia gamta, didingais kalnais, neišpasakyto grožio paplūdimiais, miestais, kurie pavergs jūsų širdis, su niekuo nesulyginama kultūra ir neapsakomai šiltais bei draugiškais vietiniais gyventojais. Kelionės į Ispaniją labai populiarios, taigi skrydžių į šią šalį netrūksta, o lėktuvų bilietų kainos tikrai nesikandžioja. Jei planuojate kelionę iš Ispanijos į Lietuvą, galite ramiai atsikvėpti, nes lėktuvai maršrutu Ispanija – Lietuva skraido nuolat!

Tiesioginiai skrydžiai į Ispaniją

Lietuva – Ispanija atstumas nėra didelis. Priklausomai nuo to, į kurį miestą keliausite, skrydis dažniausiai trunka maždaug dvi su puse arba tris valandas. Oro linijų bendrovės užtikrina, kad visi skrydžiai būtų malonūs, patogūs ir saugūs. Tiesioginiai skrydžiai į Ispaniją nėra reti, tačiau perkant lėktuvų bilietus būtina atidžiai perskaityti visas kelionės sąlygas. Tai itin aktualu keliautojams, kurių atostogos trumpos ir tiems, kurie keliauja su vaikais. Niekam nesinori brangaus atostogų laiko leisti oro uostuose laukiant tarpinio skrydžio! Tačiau nesirūpinkite – tiesioginis skrydis į Ispaniją trumpas ir malonus.

Tačiau jei teks keliauti su persėdimu – per daug nesirūpinkite. Europos oro uostai yra labai modernūs ir sukurti tam, kad keliautojai jaustųsi patogiai. Visi oro uostai turi daugybę kavinių ir parduotuvių, taigi galėsite pasistiprinti, o nuobodžiauti tikrai neteks. Jei norėsite pailsėti – oro uostai įrengti patogiai, taigi galėsite nusnausti. Saugumą užtikrina specialiai apmokyti profesionalai, taigi neteks baimintis dėl savo bagažo. Na, o jeigu skrydžio teks laukti daugiau nei dešimt valandų, turėsite puikią progą aplankyti miestą, kurio oro uoste laukiate skrydžio.

Skrydžiai į Ispaniją

Skrydžiai iš Ispanijos