Skrydžiai per Ispaniją

Pietvakarių Europoje įsikūrusi Ispanija, turistus traukia dėl daugelio priežasčių. Turbūt populiariausios kelionės į Ispaniją – poilsinės ir pramoginės. Nieko negali būti geriau, nei popietė viename iš nuostabaus grožio Ispanijos paplūdimių. Na, o Ispanijos miestai ir kurortai, tiesiog privers jus įsimylėti – išskirtinė kultūra, architektūriniai palikimai, daugybė lankytinų vietų, audringi vakarėliai, muziejai ir besišypsantys vietiniai gyventojai, užtikrintai pavers jūsų atostogas stebuklingomis. Ispanija – labai didelė ir ekonomiškai galinga valstybė. Turizmo industrija šalyje išvystyta puikiai. Na, tarptautinis susisiekimas Ispanijoje - tikrai vertas pagyrų. Ispanijoje yra net keli oro uostai milžinai, kurie bendradarbiauja su didžiausiomis pasaulio oro linijų bendrovėmis.

Skrydžiai per Ispaniją

Barselonos ir Madrido oro uostai – vieni didžiausių visoje Europoje. Šie oro uostai bendradarbiauja su daugybe didžiųjų oro linijų bendrovių, kurios skrydžius vykdo ne tik Europoje, bet ir likusiose pasaulio šalyse. Skrydžiai su persėdimais labai dažni net ir keliaujant po Europą – dažnai tenka laukti skrydžių tarpiniuose oro uostuose. Didelė tikimybė, kad tarpinio skrydžio teks laukti viename iš Ispanijos oro uostų.

Tačiau nesirūpinkite – jei skrydžio teks laukti Barselonos arba Madrido oro uostuose, tikrai neteks nuobodžiauti. Modernūs oro uostai turi daugybę kavinių ir parduotuvių, patogus įrengimas užtikrins galimybę saugiai ir maloniai pailsėti. Na, o jei turėsite daugiau nei dešimt valandų iki savo skrydžio – nesunkiai nukeliausite iki miesto centro! Viešasis transportas iš didžiųjų Ispanijos oro uostų į miesto centrus – greitas ir nebrangus. Taigi, turėsite galimybę pasidžiaugti trumpa kelione į vieną iš Ispanijos miestų.

Skrydžiai per Ispaniją dažni. Keliaujant į Europos ir kitų žemynų šalis, dažnai tenka laukti tarpinio lėktuvo. Ispanija- labai dažnai tampa tarpine, skrydžių su persėdimais, stotele.

Skrydžiai į Ispaniją

Skrydžiai iš Ispanijos