Ispanijos oro uostai

Ispanija – pietvakarių Europoje įsikūrusi išskirtinė šalis, žavinti turistus savo unikalia kultūra, nuostabaus grožio miestais, stulbinančia gamta ir daugybe paplūdimių, kurie privers jus pasakyti „jaučiuosi, tarsi filme“. Atostogos Ispanijoje garantuotai suteiks jums daugybę neišdildomų įspūdžių, kurių nepamiršite visą savo gyvenimą. Visai nesvarbu, kokios kelionės trokštate – Ispanija patiks ir tiems, kurie nori ramaus atostogų laiko, ir tiems, kurie trokšta audringų vakarėlių ir fiestų. Turizmas Ispanijoje – išvystytas puikiai. Nesvarbu į kurį Ispanijos miestą keliausite, jus pasitiks tvarkingi ir modernūs oro uostai. Ispanijos oro uostai – vieni didžiausių visoje Europoje!

Ispanijos oro uostai

Ispanija – didžiulė šalis! Tačiau nesvarbu, į kurią šalies vietą keliausite – oro uostai patogiai išsidėstę visoje Ispanijoje. Ne paslaptis, kad ispanai yra labai atsipalaidavę ir mums, kaip šiauriečiams, kartais gali pasirodyti nepareigingi, netikslūs. Tačiau nesirūpinkite – patirtis rodo, kad Ispanijos oro uostuose viskas veikia laikrodžio tikslumu, o darbuotojai visad maloniai nusiteikę padėti keleiviams. Populiariausi Ispanijos oro uostai – didžiuliai, tačiau juose susigaudyti lengva. Visuose oro uostuose apstu parduotuvių ir kavinių, taigi laukiant skrydžio nuobodžiauti tikrai neteks.

Barselonos oro uostas

Jei keliausite į Costa Brava regioną, labai didelė tikimybė, kad atskrisite į Katalonijos regiono sostinę Barseloną. Šis oro uostas yra antras pagal dydį Ispanijoje. Iš Lietuvos į Barselonos oro uostą skrydžiai labai dažni, o keleivius daugiausiai skraidina WizzAir oro linijų bendrovė.

Madrido oro uostas

Pats didžiausias oro uostas Ispanijoje įsikūręs sostinėje. Šis oro uostas aptarnauja tūkstančius keleivių kasdien. Oro uostas labai modernus. Madrido oro uostas bendradarbiauja su daugybe oro linijų bendrovių ir vykdo skrydžius į bene visas pasaulio šalis.

Ispanijoje daugybė oro uostų – Ibizos oro uostas, Alikantės oro uostas, Jerezo, Žironos oro uostas. Modernūs oro uostai užtikrins, kad atvykę jausitės patogiai, saugiai ir lengvai rasite viską, ko jums reikia.

Skrydžiai į Ispaniją

Skrydžiai iš Ispanijos