Savaitgalis Ispanijoje

Pietvakarių Europoje įsikūrusi Ispanija, pritraukia tūkstančius turistų kasdien! Keliautojai iš viso pasaulio nori aplankyti aistros kupiną šalį ir susipažinti su unikalia Ispanijos kultūra. Šiaurinė ir pietinė Ispanija skiriasi – skiriasi ir vietiniai gyventojai, šiek tiek skiriasi architektūra, papročiai, tradicijos. Bet viena detalė išlieka tokia pati visoje šalyje – juokas Ispanijos gatvėse skamba nuolat, o vietiniai visuomet šypsosi ir yra nusiteikę pozityviai. Ką nuveikti Ispanijoje tikrai yra! Visai nesvarbu į kurią Ispanijos dalį keliausite ir kurį miestą aplankysite. Ši šalis – pati kalnuočiausia visoje Europoje. Be to, gali pasigirti net dviem šimtais paplūdimių! Kurortai Ispanijoje tinka ir norintiems ramaus poilsio ir tiems, kurie trokšta audringų vakarėlių. Na, o didieji Ispanijos miestai, sužavės net ir išrankiausius keliautojus. Jei neturite daug laiko savo atostogoms – savaitgalis Ispanijoje yra tiesiog tobulas sprendimas!

Savaitgalis į Ispaniją

Jei norite turiningai praleisti savaitgalį ir pabėgti nuo rutinos, o gal tiesiog neturite daug laiko atostogoms, tikrai nesirūpinkite! Savaitgalio skrydis į Ispaniją padės jums patirti daugybę nepamirštamų nuotykių. Ispanija – didelė šalis. Nesvarbu į kurią Ispanijos dalį nukeliausite – tikrai rasite ką veikti ir ką pamatyti. Norėdami savaitgalį praleisti Ispanijoje, visų pirma nuspręskite, į kurią Ispanijos vietą keliauti norite. Turbūt pats populiariausias taškas savaitgaliui – Barselona. Miestas įsikūręs ant viduržemio jūros ir garsėja išskirtine kultūra, nuostabaus grožio gatvėmis, daugybe architektūrinių stebuklų ir audringais vakarėliais.

Visi Ispanijos miestai – pilni kultūros. Miesto gatvėse apstu gražios ir unikalios architektūros, daugybė muziejų ir galerijų. Taigi laiką tikrai praleisite turiningai. Jei tiesiog norite atsipalaiduoti ir pasimėgauti saule, rinkitės savaitgalį viename iš Ispanijos kurortų. Toks savaitgalis gali būti šiek tiek brangesnis, tačiau jūsų piniginės tikrai neįskaudins.

Jei norite savaitgalį praleisti Ispanijoje, visų pirma turite pasirūpinti lėktuvų bilietais. Lėktuvų bilietai į Ispaniją pigiausi tuomet, kai juos perkate iš anksto – likus bent pusmečiui iki skrydžio. Tačiau, dažnai pasitaiko paskutinės minutės pasiūlymai į Ispaniją kai skrydžiai kainuoja vos dešimt ar daugiau eurų! Tai tikrai tobulas variantas spontaniškam savaitgaliui Ispanijoje!

Skrydžiai į Ispaniją

Skrydžiai iš Ispanijos