Gyvenimas Ispanijoje

Ispanija yra tiesiog svajonių šalis. Nuostabi šalies gamta yra tokio grožio, prie kurio niekada nepriprantama. Nuostabūs šalies paplūdimiai, besidriekiantys ties Viduržemio jūra ir Atlanto vandenynu – nepaliks abejingų. Na, o gyvenimas Ispanijos miestuose niekada nebus nuobodus – gatvėse skambantis juokas ir muzika, daugybė kultūros objektų ir įdomių veiklų, muziejai, kavinės, restoranai, parkai, botanikos sodai, klubai, galerijos... Ispanijos miestai ir miesteliai turi pasiūlyti viską, ko reikia susikurti gyvenimo idilę. Gyvenimas Ispanijoje suviliojo jau ne vieną lietuvį – lietuvių gyvenimas Ispanijoje paremtas ne vien dideliais atlyginamais, bet ir puikia gyvenimo kokybe. Atrodo, kad apsigyvenus Ispanijoje, problemos tampa lengviau išsprendžiamos ir kasdienybė niekada nebūna nuobodi. Turbūt ir patys esate ne kartą pagalvoję „noriu gyventi Ispanijoje“!

Darbas ir gyvenimas Ispanijoje

Norėdami gyventi Ispanijoje, būtinai turite susirasti darbą. Kurortuose ir miestuose prie jūros, visuomet bus darbo. Kavinės, restoranai, klubai, parduotuvės – visad ieško darbuotojų. Didžiausia paklausa būna tuomet, kai prasideda turistųantplūdis ir atostogų metas. Atlygis Ispanijoje tikrai nėra kuklus – beveik aštuoni šimtai eurų. Tačiau vidutiniškai, dirbant nekvalifikuotą darbą, žmonės Ispanijoje uždirba maždaug tūkstantį eurų ir daugiau.

Didieji Ispanijos miestai daugiausiai vilioja savo srities profesionalus. Madride ir Ispanijoje itin puikiai išvystytos turizmo industrijos, miestai noriai ir su džiaugsmu pasitinka menininkus ir kultūros srityje dirbančius profesionalus.

Ispanijoje pats populiariausias ir daugiausiai pelno atnešantis verslas – barai. Apsilankę bet kurioje Ispanijos dalyje, o labiausiai – rytinėje, pastebėsite, kad barų ten tiesiog apstu! Ir visi jie – nuolat turi klientų. Maitinimo įstaigos – barai, kavinės ir restoranai – nuolat klesti. O labiausiai pasisekimą turi, kurortiniuose miestuose įsikūrę verslai.

Gyvenimo ritmas Ispanijoje kitoks – žmonės čia atsipalaidavę ir laimingi. Ispanai nėra linkę į stresą, viską daro lėtai, tačiau nuosekliai. Žmonės Ispanijoje mėgsta linksmintis, skaniai ir daug valgyti. Gyvenimas Ispanijoje niekad nebus nuobodus! Visi čia mėgsta vakarėlius, o dar labiau – leisti laiką su savo šeimos nariais.

Universitetai Ispanijoje traukia daugybę studentų, siekiančių aukštojo išsilavinimo. Tačiau dauguma universitetų dėsto tik Ispanų kalba, taigi norintys mokytis šioje šalyje, turėtų apgalvoti Ispanų kalbos kursus.

Skrydžiai į Ispaniją

Skrydžiai iš Ispanijos