Vilnius - Ispanija

Tikrai labai mažai šalių gali lygintis su nuostabiąja Ispanija. Karščiu ir aistra alsuojanti šalis, kasdien vilioja tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Atostogos Ispanijoje populiarios ne šiaip sau – ši šalis išsiskiria savo unikalia gamta, didingais kalnais, neišpasakyto grožio paplūdimiais, miestais, kurie pavergs jūsų širdis, su niekuo nesulyginama kultūra ir neapsakomai šiltais bei draugiškais vietiniais gyventojais. Kelionės į Ispaniją labai populiarios, taigi skrydžių į šią šalį netrūksta, o lėktuvų bilietų kainos tikrai nesikandžioja. Skrydžiai iš Vilniaus į Ispaniją – labai dažni, todėl pigių lėktuvų bilietų ilgai ieškoti neteks!

Vilnius - Ispanija

Populiariausias oro uostas, keliauti iš Lietuvos į Ispaniją – Vilniaus. Iš Lietuvos sostinės į Ispaniją iškeliauja daugiausiai lėktuvų. Vilnius – Ispanija skrydžiai vykdomi net keletą kartų per savaitę, taigi tikrai nesunkiai rasite sau tinkamą kelionės datą ir laiką. Maršruto Vilnius – Ispanija atstumas ne didelis, tačiau žinoma priklauso nuo to, į kokį Ispanijos miestą keliausite. Dažniausiai, kelionė Vilnius – Ispanija lėktuvu trunka apie dvi su puse arba tris valandas. Oro linijų kompanijos pasirūpina, kad skrydis į Ispaniją būtų patogus, malonus ir trumpas. Tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Ispanija tikrai labai dažni, taigi retai kada pasitaikys laukti tarpinių skrydžių.

Vilnius – Ispanija lėktuvų bilietai

Kadangi Vilnius – Ispanija skrydžiai labai dažni, lėktuvų bilietų kainos – tikrai įvairios. Pigūs Vilnius – Ispanija lėktuvų bilietai nėra reti, tačiau norint juos įsigyti, savo kelionę turite pradėti planuoti iš anksto. Pigiausi Vilnius – Ispanija bilietai būna tuomet, kai juos perkate bent penki ar net šeši mėnesiai prieš skrydžio datą. Tokiu metu, lėktuvų bilietų kainos pačios mažiausios, o skrydžių pasirinkimas didžiausias. Taigi, norėdami suplanuoti pigią ir nepamirštamą kelionę, bilietus į Ispaniją pirkite iš anksto.

Skrydžiai į Ispaniją

Skrydžiai iš Ispanijos