Lietuva - Ispanija

Ispanija – turistų labai numylėtas kraštas, tiesiog idealiai tinkantis šiltoms ir atpalaiduojančioms atostogoms. Tūkstančiai turistų kasdien traukia į šią temperamentingą šalį, kurios, regis, kiekvienas kampelis turi ką pasiūlyti ir ką parodyti. Kelionės į Ispaniją suteiks jums galimybę atsipalaiduoti viename iš daugybės nuostabaus grožio paplūdimių, pasivaikščioti išskirtinio grožio miestų gatvėmis, susipažinti su unikalia pietietiška kultūra bei šiltais ir draugiškais vietiniais. Ispanija – nuostabus kraštas, puikiai tinkantis svajonių atostogoms. Visai nesvarbu, ar jūs norite ramios ir atpalaiduojančios kelionės, ar audringų atostogų. Kelionės į Ispaniją užtikrins nepralenkiamas atostogas!

Lietuva – Ispanija

Lėktuvų bilietų pasirinkimas į Ispaniją labai platus, kadangi Lietuva – Ispanija skrydžiai išties labai dažni – šiuo maršrutu lėktuvai kursuoja net kelis kartus per savaitę. Skrydžių dažnumas padidėja tik gruodžio mėnesį, kuomet švenčiamos didžiosios metų šventės. Maršruto Lietuva – Ispanija atstumas nėra labai didelis, taigi kelionė trunka vos dvi su puse arba tris valandas. Oro linijų bendrovės užtikrina, kad Ispaniją iš Lietuvos pasieksite patogiai, o skrydį galėsite pasirinkti iš jums tinkamo oro uosto Lietuvoje, į pasirinktą miestą Ispanijoje.

Lietuva – Ispanija lėktuvų bilietai

Pirmas žingsnis bet kokios kelionės link – lėktuvų bilietai! Jei norite sutaupyti, tikrai nesirūpinkite. Lietuva – Ispanija pigūs skrydžiai yra labai dažni, taigi nesunkiai rasite sau tinkamą skrydžio datą ir kainą. Norėdami sutaupyti, lėktuvų bilietus pirkite bent penki ar šeši mėnesiai prieš skrydį. Tuomet, lėktuvų bilietų kainos būna mažiausios, o skrydžių pasirinkimas – didžiausias. Kuo arčiau skrydžio data, tuo labiau kyla lėktuvų bilietų kainos. Taigi, jei norite keliauti pigiai – atostogas planuokite iš anksto. Pigūs lėktuvų bilietai Lietuva – Ispanija, tikrai nėra reti ir jau turi būti jūsų pirkinių sąrašo viršuje!

Skrydžiai į Ispaniją

Skrydžiai iš Ispanijos