Kaunas - Ispanija

Atostogos Ispanijoje – iš tiesų pats geriausias kelionės sprendimas! Kiekvienas turistas tikrai ras, ką nuveikti šioje išskirtinėje Europos pietvakarių šalyje. Nukeliavus į Costa Brava galėsite pasimėgauti įspūdingo grožio paplūdimiais ir Viduržemio jūra, vakarinėje Ispanijos dalyje – Atlanto vandenynu, na o įspūdinga Ispanijos gamta, žavės jus kad irkur be nuvyktumėte. Ispanijos miestai išskirtiniai – pietietiška architektūra nepaliks abejingų. Kiekvienas Ispanijos miestas gali pasigirti gausybe lankytinų objektų – miestuose rasite visko nuo muziejų, iki įspūdingų botanikos sodų. Atostogos Ispanijoje – labai populiarios ir ne veltui! Ką veikti šioje šalyje ras visi, o geri orai turistus vilioja visus metus! Ką veikti šioje karšto temperamento šalyje ras visi, o puikias atostogas užtikrins pigūs lėktuvų bilietai į Ispaniją.

Kaunas – Ispanija

Skrydžiai Kaunas – Ispanija vykdomi labai dažnai, taigi galite nesibaiminti – nesunkiai rasite sau tinkamą skrydžio datą ir laiką. Kelionės laikas labai priklausys nuo to, į kurį Ispanijos miestą keliausite. Dažniausiai kelionė trunka maždaug dvi su puse arba tris valandas. Oro linijų kompanijos pasirūpina, kad kelionė į Ispaniją neprailgtų, būtų patogi ir maloni. Kaunas – Ispanija skrydžiai vykdomi kelis kartus per savaitę, o skrydžių kainos ir dažnumas nesikeičia visus metus. Tiesa, gruodžio mėnesį skrydžių padaugėja, tačiau tuo metu kyla ir lėktuvų bilietų kainos.

Kaunas – Ispanija lėktuvų bilietai

Norėdami sutaupyti, savo kelionę būtinai pradėkite planuoti iš anksto. Lėktuvų bilietai Kaunas – Ispanija pigiausi tuomet, kai juos perkate bent penki ar net šeši mėnesiai prieš skrydį. Kuo arčiau skrydžio data – tuo labiau kyla lėktuvų bilietų kainos. Pigūs Kaunas – Ispanija skrydžiai organizuojami net kelių oro linijų bendrovių. Patys populiariausi variantai :

Skrydžiai į Ispaniją

Skrydžiai iš Ispanijos