Paplūdimiai Ispanijoje

Pietvakarių Europoje įsikūrusi Ispanija, yra garsi dėl keleto priežasčių. Ši šalis yra pati kalnuočiausia visoje Europoje – per šalį besidriekiantys įspūdingi kalnai, tikrai gniaužia kvapą savo grožiu. Ispanijos kultūra – unikali ir įdomi, nieko panašaus nerasite niekur visame pasaulyje. Ispanijos miestai vilioja turistus, kurie nori pažinti Ispanijos tradicijas ir kultūrą iš arti – didieji miestai saugo daugybė istorinių ir kultūrinių palikimų, lankytinų vietų ir įvairių miesto grožybių. Tačiau, viena populiariausių priežasčių, kodėl turistai renkasi atostogas Ispanijoje – paplūdimiai. Ispanijos paplūdimiai neabejotinai yra vieni gražiausių visoje Europoje! Ši šalis ribojasi su Atlanto vandenynu ir Viduržemio jūra. Daugiau nei du šimtai paplūdimių Ispanijoje, muša visus Europos rekordus.

Gražiausi Ispanijos paplūdimiai

Nuspręsti, kurie yra geriausi Ispanijos paplūdimiai – tiesiog neįmanoma. Vieni lankomiausių paplūdimių, yra įsikūrę Viduržemio jūros pakrantėje, Costa Brava regione. Turistai renkasi atostogas šiame regione, nes susižavi išskirtino grožio paplūdimiais, jaukiais kurortiniais miesteliais ir daugybe lankytinų vietų. Ant Viduržemio jūros kranto, įsikūrusi stūkso Barselona – vienas gražiausių Ispanijos miestų. Taigi, apsilankę viename iš Costa Brava paplūdimių, nesunkiai pasieksite ir Katalonijos sostinę Barseloną.

Daugybė nuostabaus grožio paplūdimių Ispanijoje įsikūrę salose. Atlanto vandenyno salos – subtropinio klimato zonoje, taigi čia ne tik visuomet šilta, bet visuomet galėsite pasigrožėti nuostabia gamta ir pasimėgauti poilsiu viename iš daugelio stulbinančių paplūdimių.

Dauguma paplūdimių Ispanijoje apsupti kurortinių miestų. Tačiau, jei norite išvengti didelio srauto turistų, nesunkiai rasite paplūdimius, kurie yra ne tokie populiarūs. Nesibaiminkite – mažesni, ne tokie populiarūs paplūdimiai, vis tiek yra įspūdingo grožio.

Nepraleiskite progos atsipalaiduoti Ispanijos paplūdimiuose. Balto smėlio paplūdimiai tikrai paliks jums vien gerus įspūdžius! Poilsis Ispanijoje yra tiesiog nepralenkiamas, taigi pradėkite planuoti savo kelionę jau šiandien!

Skrydžiai į Ispaniją

Skrydžiai iš Ispanijos