Orai Ispanijoje

Pietvakarių Europoje įsikūrusi Ispanija kasdien aplankoma tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Ši šalis garsėja ne tik nuostabiais kurortais, daugiau nei dviem šimtais paplūdimių, įspūdingais kalnais ir gamta, bet ir unikalia bei turtinga kultūra, draugiškais vietiniais gyventojais, nuostabaus grožio miestais, daugybe architektūros stebuklų bei istorinių monumentų. Ispanijos klimatas labiausiai vilioja tuos, kurie nori pailsėti kurortuose, pasimėgauti saulės voniomis ir pasimaudyti jūroje arba vandenyne. Karštoji Ispanija – puiki šalis norintiems įsimintinų atostogų!

Orai Ispanijoje

Klimatas Ispanijoje labai įvairus, tačiau daugiausiai išlieka šiltas ir sausas. Šiaurinė Ispanija – drėgniausia šalies dalis, kurioje dangus visad užpildytas debesimis.

Keliaujantys į rytines ir pietines Ispanijos dalis, turi pasiruošti karščiams. Orai Ispanijoje žiemą – švelnūs, kartais pasitaiko lietaus. Orai Ispanijoje sausio mėnesį šalčiausi, bet labai mažai šalies vietų patiria minusinę temperatūrą. Jei norite pažinti šalį ir per daug nesukaisti, orai Ispanijoje rudenį tinka labiausiai. Ruduo Ispanijoje šiltas ir gaivus, temperatūra svyruoja nuo aštuoniolikos iki dvidešimt dviejų laipsnių. Tiesa, pavasarį ir rudenį Ispanijoje prasideda lietaus sezonas, taigi gali tekti šiek tiek sušlapti.

Orai Ispanijoje vasarą – karšti ir sausi. Temperatūra svyruoja tarp 25 ir 30 laipsnių. Toks oras labiausiai tinka tiems, kurie nori laiką leisti kurortuose, mėgautis saulės voniomis ir pliuškentis jūroje, arba vandenyne.

Tiesa, orai labai priklauso nuo to, į kokią Ispanijos dalį keliausite. Pietinė Ispanija – nuolatos karšta ir saulėta. Centrinė – labai mišri. Vasaros karštos ir sausos, o žiemos – švelnios, tačiau lietingos. Šiaurinė Ispanija – drėgniausia šalies dalis ir čia iškrenta daugiausiai kritulių.

Ispanijos klimatas palankus poilsinėms atostogoms. Kurortai Ispanijoje populiariausi ten, kur vasaros karštos, saulėtos ir sausos. Viduržemio jūros kurortai – patys populiariausi ir labiausiai numylėti keliautojų.

Skrydžiai į Ispaniją

Skrydžiai iš Ispanijos