Maistas Ispanijoje

Atostogos Ispanijoje – idealus sprendimas, norintiems pabėgti nuo rutinos ir atsipalaiduoti taip, kaip gali tik ispanai. Ispanija garsėja savo išskirtine kultūra, stulbinančiais miestais ir išskirtinio grožio gamta. Ispanijos kurortai – vieni populiariausių visoje Ispanijoje. Tūkstančiai turistų trokšta atsipalaiduoti Ispanijos paplūdimiuose ir pamiršti savo problemas. Ispanai – atsipalaidavę, neleidžiantys stresui imti viršų. Mums, užkietėjusiems šiauriečiams, tiesiog privalu mokytis iš Ispanijos! Atvykę į Ispaniją greitai pamiršite savo problemas ir pasinersite į ispanišką gyvenimo ritmą. Kelionės į Ispaniją ypač tinka tiems, kurie vertina gerą ir skanų maistą, mat ispanai labai mėgsta daug ir skaniai valgyti!

Maistas Ispanijoje

Ispanijos virtuvė neegzistuotų be alyvuogių aliejaus, česnako ir pomidorų. Pan Con Tomate – tradicinis ispaniškas patiekalas, kurį labai lengva pasigaminti patiems. Tai balta duona, įtrinta pomidoru, apšlakstyta alyvuogių aliejumi ir apibarstyta druska. Gaspacho – šalta, šiek tiek aštri, pomidorų sriuba, kuri puikiai tinka atsigaivinti karštą vasaros dieną, yra labai populiari visoje Ispanijoje.

Vienas populiariausių Ispaniškų patiekalų – Paella. Tai ypatingai paruoštas ryžių ir įvairių jūros gėrybių troškinys, patiekiamas įspūdingo dydžio keptuvėse. Jūros gėrybės Ispanijoje – itin populiarios. Atostogaudami Ispanijoje pamatysite, kad parduotuvės prekiaujančios vien jūros gėrybėmis yra be galo populiarios.

Daržovės Ispanijoje nėra labai populiarios. Daugiausiai ispanai valgo pomidorus ir šparagus. Tačiau vaisiai – Ispanijos lobis. Dėl tinkamo klimato, Ispanijoje auga daugybė egzotinių vaisių. Daugiausia pamėgti citrusiniai vaisiai – apelsinai, citrinos, mandarinai.

Ispanai labai vertina maisto kultūrą. Šeimos susirenka kartu pavalgyti bene kasdien. Po darbo, barai gatvėse tiesiog sausakimši žmonių, besimėgaujančiais maistu ir gėrimais. Maisto kultūra Ispanijoje – labai svarbi ir vertinama. Ispanai mėgsta sočiai ir skaniai valgyti, beje – tikrai nevengia alkoholio. Populiariausi gėrimai Ispanijoje yra alus ir vaisių vynas.

Skrydžiai į Ispaniją

Skrydžiai iš Ispanijos