Lankytinos vietos Madride

Pietvakarių Europoje įsikūrusi Ispanija – išskirtinė šalis. Ispanijos kultūra iš tiesų yra kažkas nepaprasto. Ispaniškos tradicijos ir gyvenimo būdas, nors ir labai skiriasi nuo mūsų šiaurietiškų įpročių, yra unikalus ir stebuklingas. Ispanijos sostinė – Madridas, yra ispaniškos kultūros lopšys. Norėdami susipažinti su pietietiškais papročiais ir gyvenimo ritmu, tiesiog privalote apsilankyti šiame įspūdingame mieste. Modernumas Madride susipina su šimtametėmis tradicijomis ir sukuria išskirtinę miesto atmosferą. Kelionės į Madridą – vienas populiariausių pasirinkimų atostogoms Ispanijoje. Lėktuvų bilietai nėra brangūs, o lankytinos vietos Madride tikrai nepaliks abejingų.

Lankytinos vietos Ispanijoje

Karališkieji rūmai Madride – vienas lankomiausių sostinės objektų. Rūmai įkurti aštuonioliktame amžiuje, o iki tol, toje pačioje vietoje stovėjo tvirtovė. Rūmai buvo statyti net kelius dešimtmečius, norint sukurti prabanga alsuojantį statinį. Rūmuose – daugiau nei du su puse tūkstančių kambarių, kurie spindi prabanga ir yra gausiai išpuošti. Ispanijos karaliai nebegyvena rūmuose, tačiau patalpos naudojamos svarbiausiems valstybės renginiams. Lankytojai gali aplankyti dalį rūmų menių. Vienas įspūdingiausių vaizdų rūmuose – auksu tviskanti Sosto menė.

Puerta del Sol, kitaip žinomi, kaip Saulės vartai, yra vienas populiariausių Madrido rajonų, kuriame įsikūrę daugybė parduotuvių, kavinių ir restoranų. Šiame rajoje vyksta didžiausios miesto šventės. Saulės vartuose įsikūrę daugybė lankytinų Madrido objektų, tarp kurių ir Madrido simbolis – Meškos ir žemuoginio medžio statula.

Vien pasivaikščiojimas po Madrido gatves, gali pasirodyti kaip turas po muziejų. Nuostabaus grožio Madrido gatvės tiesiog svaigina – istorinė architektūra susipynusi su moderniais statiniais, gatvėse apstu meno kūrinių, skulptūrų, parkų ir fontanų. Miesto centras – Madrido širdis. Daugiausia lankytinų vietų įsikūrusios būtent šiame miesto rajone.

Kelionės į Madridą – nuostabus sprendimas tiems, kurie svajoja apie atostogas Ispanijoje ir nori susipažinti su unikalia Ispanijos kultūra.

Skrydžiai į Ispaniją

Skrydžiai iš Ispanijos