Lankytinos vietos Ispanijoje

Pietvakarių Europoje įsikūrusi Ispanija, pritraukia tūkstančius turistų kasdien! Keliautojai iš viso pasaulio noriaplankyti temperamentingąją šalį ir susipažinti su unikalia Ispanijos kultūra. Šiaurinė ir pietinė Ispanija skiriasi – skiriasi ir vietiniai gyventojai, šiek tiek skiriasi architektūra, papročiai, tradicijos. Bet viena detalė nesiskiria niekur – juokas Ispanijos gatvėse skamba nuolat, o vietiniai visuomet šypsosi ir yra nusiteikę pozityviai. Ką veikti Ispanijoje tikrai yra! Visai nesvarbu į kurią Ispanijos dalį keliausite ir kurį miestą aplankysite. Ši šalis – pati kalnuočiausia visoje Europoje. Be to, gali pasigirti net dviem šimtais paplūdimių! Kurortai Ispanijoje tinka ir norintiems ramaus poilsio ir tiems, kurie trokšta audringų vakarėlių. Na, o didieji Ispanijos miestai, sužavės net ir išrankiausius keliautojus

Lankytinos vietos Ispanijoje

Nuvykę į didžiuosius Ispanijos miestus, tikrai nenuobodžiausite! Katalonijos sostinė Barselona – turbūt labiausiai numylėtas Ispanijos miestas. Gotikinis Barselonos kvartalas pritraukia tūkstančius turistų kasdien, o akis ten, tikrai yra į ką paganyti. Barselona yra miestas, kuris gali pasirodyti, kaip vienas didžiulis muziejus. Išskirtinė architektūra tiesiog atims žadą. Įžymiojo architekto Gaudi išgražintas miestas, užtikrintai taps jūsų mėgstamiausiu miestu. Lankytinos Ispanijos vietos Barselonoje garsios visame pasaulyje, o apsilankę mieste greit suprasite kodėl!

Madridas – Ispanijos sostinė, tikrai turi kuo pasigirti! Prado muziejus, Gran Via, Plaza de Cibeles, Retiro parkas ir daugybė kitų vietų, nuolat vilioja turistus. Madridas – modernus ir svajingas miestas, kuris tiesiog spinduliuoja aistringa Ispanijos dvasia!

Lankytinos vietos pietų Ispanijoje labiausiai pamėgtos tų, kurie nori išvengti daugybės turistų ir tiesiog pasigrožėti viskuo, ką gali pasiūlyti išskirtinio grožio šalis. Kurortai pietų Ispanijoje – pigesni. Pietų Ispanija žavi turistus gražia architektūra, mažomis kainomis ir nuostabaus grožio paplūdimiais!

Skrydžiai į Ispaniją

Skrydžiai iš Ispanijos