Lankytinos vietos Barselonoje

Barselona – vienas įspūdingiausių miestų Ispanijoje. Katalonijos regiono sostinė garsėja išskirtine architektūra, daugybe istorinių palikimų ir lankytinų vietų. Barselona įsikūrusi ant viduržemio jūros pakrantės ir kasdien yra aplankoma tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Atostogos ar net savaitgalis Barselonoje tikrai nepaliks abejingų ar nusivylusių – šis miestas yra didingas Ispanijos kultūros lopšys, kuriame neteks nuobodžiauti. Visai nesvarbu, ar norite turų po muziejus, ar audringų vakarėlių – atostogos Barselonoje užtikrintai suteiks jums visas pramogas, apie kurias svajojate. Pigūs skrydžiai į Ispaniją yra kelias į nuostabią kelionę po Barseloną. Nepraleiskite progos – lankytinos vietos Barselonoje tikrai ne veltui garsėja visame pasaulyje.

Lankytinos vietos Barselonoje

Nuvykę į Barseloną, visų pirma apsilankykite Viduržemio jūros paplūdimiuose. Beveik miesto centre esantys paplūdimiai sužavės kiekvieną – atsipalaiduosite besigrožėdami tyvuliuojančia jūra, kai už nugaros stūkso didingas ir modernus miestas.

Barselona garsėja įspūdingais katalonų architekto Antoni Gaudi darbais. Nebaigta statyti Gaudi katedra yra vienas įspūdingiausių architektūrinių statinių visame pasaulyje. Gaudi parkas – lyg iš pasakos. Pasivaikščiojimas šiame parke užburia turistus ir priverčia juos įsimylėti gyvenimą iš naujo. Visas miestas tiesiog nusėtas Gaudi darbais.

Gotikinis Barselonos kvartalas yra vienas geriausiai išsilaikiusių šio stiliaus kvartalų visame pasaulyje. Pastatai čia tikrai įspūdingi, pasijausite lyg keliavę laiku. Daugybė kavinių ir suvenyrų parduotuvių šiame kvartale, leis jums atsipūsti ir pasimėgauti taure vaisių vyno, besigrožint įspūdinga miesto architektūra.

Barselonos triumfo arka – iš tiesų įspūdingas statinys. Parkas įsikūręs už Triumfo arkos yra tarsi vartai į kitą, ramybės ir harmonijos kupiną pasaulį. Žaidžiantys vaikai, skambanti muzika ir juoko klegesys, kaip mat nuneš visas mintis apie rūpesčius.

Kelionė į Barseloną tikrai nepaliks abejingų. Galerijų, muziejų ir kitų lankytinų vietų kupinas miestas, parodys jums, koks iš tiesų yra ispaniškas gyvenimas ir jo džiaugsmas.

Skrydžiai į Ispaniją

Skrydžiai iš Ispanijos