Laikas Ispanijoje

Ispanija nenuginčijamai yra viena įspūdingiausių Europos šalių. Ilgasis savaitgalis Ispanijoje, puiki idėja tiems, kurie neturi daug laiko atostogoms arba tiesiog nori turiningai praleisti laiką. Ispanijos kultūra – išskirtinė, niekur nerasite nieko panašaus. Visai ne keista, kad daugybė turistų iš visos Europos ir likusio pasaulio, didžiuliais srautais traukia aplankyti Ispaniją. Draugiški vietiniai gyventojai, nuolat gatvėse skambanti muzika ir aidintis juokas, nuostabaus grožio architektūra ir unikali Ispanijos gamta, garantuos, kad jūsų atostogos būtų nepamirštamos. Keliaujant į svetimą šalį, būtina pasirūpinti daugybe smulkmenų. Puikus kelionės laikas, gali lengvai būti sugadintas menkniekių, kurie gali pasirodyti nereikšmingi. Todėl būtinai turite pasidomėti, koks oras jūsų laukia kelionės metu, vietos tradicijomis ir taisyklėmis bei svarbiausia – vietos laiku.

Tikslus laikas Ispanijoje

Vykdami į Ispaniją būtinai pasidomėkite, koks tikslus vietos laikas. Labai daug kelionės aspektų priklauso nuo laiko – viešasis transportas, skrydžiai, įsiregistravimas į viešbutį, parduotuvių darbo laikas. Ispanija priklauso CET (Central European Time) laiko juostai. Tai reiškia, kad Ispanijos laikas nuo Lietuvos vietos laiko yra atsilikęs viena valanda. Keliaudami į Ispaniją, būtinai atsukite laikrodžius – taip išvengsite daugybės nemalonumų ir nesusipratimų!

Darbo laikas Ispanijoje

Pietiečių temperamentas ir gyvenimo būdas labai skiriasi nuo mūsų, šiaurietiško gyvenimo tempo. Ispanijoje žmonės labai atsipalaidavę, niekad neleidžia stresui imti viršų. Darbo laikas Ispanijoje dažniausiai prasideda nuo devintos valandos. Įvairios kepyklos ir kavinės, dažnai atsidaro ankščiau. Labai svarbu nepamiršti, kad nuo antros (kai kuriose Ispanijos dalyse – nuo pirmos) iki ketvirtos arba penktos valandos, būna pietų pertrauka, kai nedirba jokios parduotuvės. Tokiu metu dirba tik kavinės ir barai. Taip pat, nepamirškite, kad sekmadieniais Ispanijoje nedirba jokios parduotuvės – nei maisto prekių parduotuvės, nei didieji prekybos centrai.

Skrydžiai į Ispaniją

Skrydžiai iš Ispanijos