Kainos Ispanijoje

Pietvakarių Europoje įsikūrusi nuostabi šalis Ispanija, pritraukia daugybę turistų iš viso pasaulio. Tai nei kiek nestebina – unikali šalies kultūra, draugiški vietiniai, nuostabi ir išskirtinė miestų architektūra, žadą atimanti gamta, Viduržemio jūros ir Atlanto vandenyno paplūdimiai, skanus maistas, gardūs gėrimai, daugybė lankytinų objektų – tai visos detalės, reikalingos sukurti tobulas atostogas. Kelionės į Ispaniją tikrai vertos jūsų laiko! Net jei jūsų kelionės biudžetas nėra didelis, tikrai nesirūpinkite! Lėktuvų bilietai į Ispaniją tikrai nėra brangūs, o kainos Ispanijoje – labai įvairios. Kad ir kur be nukeliautumėt, tikrai rasite būdų, kaip sutaupyti ir nenuskriausti savo piniginės!

Maisto kainos Ispanijoje

Maisto kainos Ispanijoje – labai panašios į kainas Lietuvoje. Parduotuvėje maisto prekės nėra brangios ir jų pasirinkimas didelis. Duona, pieno produktai ir daržovės – tikrai pigios. Alkoholis Ispanijoje yra pigesnis nei Lietuvoje. Vaisių kainos priklauso nuo sezono – rudenį ir žiemą kainos gerokai pakyla. Tačiau svarbu žinoti tai, kad maisto kainos Ispanijoje labai skiriasi, priklauso nuo to, kokiame mieste ir kokiame parduotuvių tinkle apsipirksite! Didžiuosiuose Ispanijos miestuose ir populiariausiuose kurortuose, kainos gerokai aukštesnės. Ypatingai, jei valgysite kavinėse – priklauso nuo kavinės vietos ir tipo, galite už pietus sumokėti daugiau nei penkioliką eurų žmogui. Tačiau, Ispanijoje yra daugybė mažų kurortinių miestelių, kurie nėra labai populiarūs ir juose kainos gerokai mažesnės.

Cigarečių kainos Ispanijoje didelės, taigi rūkantys keliautojai turėtų su savimi pasiimti leidžiamą tabako kiekį – taip sutaupysite! Kuro kainos Ispanijoje labai priklauso nuo to, kokioje degalinėje kurą pirksite ir kokioje Ispanijos dalyje viešėsite. Butų kainos Ispanijoje – labai aukštos. Gerai įrengtų butų nuoma gali siekti tūkstantį ir daugiau eurų. Madride ir Barselonoje butų kainos pačios aukščiausios.

Skrydžiai į Ispaniją

Skrydžiai iš Ispanijos