Ispanijos salos

Pietvakarių Europoje įsikūrusi Ispanija – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori atostogas praleisti įsimintinai. Ispanijos kultūra kasmet vilioja šimtus tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Nuostabaus grožio miestai, išskirtinė architektūra, unikali kultūra ir šalies istorija, šimtametės tradicijos, audringi vakarėliai ir žadą atimanti gamta – visos detalės, reikalingos tobuloms atostogoms. Ispanijos kurortai – vieni populiariausių visoje Europoje. Ne veltui – šilti saulės spinduliai ir platus vandenynas arba jūra, suteikia galimybę pasimėgauti viskuo, ką gali pasiūlyti Ispanija. Vieni populiariausių kurortų Ispanijoje, yra įsikūrę salose. Na, o Ispanijos salos – tikrai kažkas nepaprasto.

Ispanijos salos Atlanto vandenyne

Populiariausios Ispanijos salos – kurortai yra įsikūrusios Atlanto vandenyne. Labiausiai lankomos turistų yra Kanarų salos. Kanarų salos, dažniausiai vadinamos tiesiog Kanarais, iš tiesų yra nemenkas salynas sudarytas net iš septynių salų : Tenerifė, Lansarotė, La Gomera, Gran Kanarija, Fuerteventura, La Palma ir El Hiera. Šios salos yra itin pamėgtos turstų dėl savo nuostabių paplūdimių, stulbinančios gamtos, puikiai išvystyto turizmo ir daugybės lankytinų vietų. Visose salose vyrauja subtropinis klimatas, o tai reiškia, kad geras oras ir šilta saulė, salų neapleidžia net ir žiemą.

Ispanijos salos Lanzarote

Lietuvių pamėgta sala Lansarote – tai vulkaninės kilmės sala, kurioje įsikūrę daugybė kurortų. Daugybė turistų kasmet keliauja į šią salą, norėdami pasimėgauti puikiu oru, gražia gamta, turiningu laisvalaikiu ir romantiška atmosfera. Vienas patraukliausių salos objektų – nacionalinis parkas. Šiame parke turistai gali pamatyti net trisdešimt du ugnikalnio kūgius! Toks reginys pasitaiko tikrai ne visur. Šios Ispanijos salos – išskirtinės ir labai pamėgtos turistų. Dauguma keliautojų, apsilankę kurortuose Lansarote saloje nutaria čia grįžti vėl ir vėl. Ispanijos salos – tikrai užtikrins jums nepamirštamas ir išskirtines atostogas.

Skrydžiai į Ispaniją

Skrydžiai iš Ispanijos